poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Pink&blue

Hejka kochane!
Przepraszam, że ostatnio tak mało piszę, ale kompletnie nie miałam do tego głowy. Koniec roku szkolnego i kilka innych spraw całkowicie zajmowały mi czas. Później nie umiałam się zebrać do kupy by znów zacząć pisać, ale postanowiłam wrócić, bo jakoś smutno mi bez Was.. :)

Dzisiaj pokażę Wam mani, którym chciałam przywołać wiosnę, kiedy jeszcze było dużo śniegu, jednak szybko go zmyłam, bo nie czuję się dobrze w takich kolorach. Niemniej, innym mogą się podobać.
Na ośmiu paznokciach w całości miałam róż z My Secret - niestety numerek już się starł, ale z tego, co pamiętam, to nazywał się exotic coctail. Nie wiem czy ten kolor jest jeszcze dostępny, ale jeśli tak, to w Naturach za jakieś 6 zł. Na palcach serdecznych błękit z jednej z serii Golden Rose - Miss Selene w kolorze numer 220. Te maleństwo (5 ml) kosztuje jakieś 3 zł.

Oba nakładają się ładnie i kryją przy dwóch warstwach, choć niebieski jest trochę bardziej lejący. Wadą lakieru z My Secret jest nakrętka, która trochę utrudnia malowanie. Nie sprawia to jednak wielkiego problemu.

Choć kolory są zdecydowanie ładne, to wydaje mi się, że zbyt chłodne do mojej karnacji. Pewnie jestem przewrażliwiona.

Lubicie takie "słodkie" połączenia?

Buziaki,
Karo.

PS Szykujcie się na mój powrót! Co prawda matura blisko, ale mimo wszystko mam więcej czasu i postanowiłam przygotować kilka notek, m. in. aktualizację mojego sposobu na brwi.

16 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz! :)