O mnie


Ogólnie:

Mam na imię Karolina. Kosmetykami interesuję się od niedawna, ale bardzo mnie to wciągnęło.
Dlaczego blog? Bo nikt z moich znajomych i rodziny mnie nie rozumie! Nikogo poza mną jakoś szczególnie nie interesują kosmetyki, a ja tak bardzo lubię się wszystkim dzielić. Jesteśmy po to, by sobie pomagać, a dzięki blogosferze odkryłam kilka ciekawych rzeczy i uchroniłam się przed kupnem tych gorszych. Co prawda odkryłam w sobie potrzebę posiadania coraz większej liczby mazideł, więc mój maleńki uczniowski portfel wyraźnie cierpi, jednak ja jestem wesoła.
Na blogu postaram się przybliżać Wam produkty, które u mnie się sprawdziły - czyli tanie i dobre. Od czasu do czasu wstawię też moje próby makijażowe, stroje dnia, zakupy i inne takie typowo babskie sprawy. Lubię też gotować, więc może znajdzie się tu kilka przepisów? Dajcie znać, jeśli będziecie chciały.
Jestem otwarta na wiele rzeczy, chciałabym aby to miejsce było dla Was przyjemne i byście chętnie tu wracały. Każdy komentarz i rada mnie cieszą, a każda kolejny obserwator sprawia, że utwierdzam się w fakcie, że warto to robić.

Poza tym jestem uczennicą klasy maturalnej liceum ogólnokształcącego, zastanawiam się, co chcę robić w przyszłości, jeżdżę autobusami i tramwajami i próbuję cieszyć się życiem.

W razie pytań, proszę pisać na: oczamikaroliny@poczta.fm.

Poza tym:

Cera: normalna, niekiedy lekko świecąca się w strefie T, w bardzo ciepłym odcieniu
Włosy: długie, rozjaśniane, trochę przesuszone,
Skóra: normalna,
Oczy: zielonoszare, duże